BİZE KATILIN


Herhangi bir yola çıkma konusunda hevesli ve yetenekli, en zoru yapma arzusunda olan insanları arıyoruz. Her aşamada bilgiyi özümseyip dağıtabilen ve Hero Moto Corp büyümesine büyük katkı sağlayan ve bizimle birlikte büyümeye aday olanlara ihtiyacımız var!

KÜRESEL BİR ŞİRKET. KÜRESEL BİR MARKA.
Felsefesinin özünde yenilik olan Yeni Delhi (Hindistan) merkezli Hero MotoCorp, dünya çapındaki müşterileri için teknolojik açıdan gelişmiş motosikletler ve scooterlar tasarlama ve geliştirme konusunda öncü olmuştur. 2001 yılında, bir takvim yılında birim hacim satışları açısından dünyanın en büyük iki tekerlekli üreticisi oldu ve ardışık 18 yıl boyunca imrenilen unvanını korudu.

Dünya genelinde 90 milyonun üzerinde memnun müşteriyle, ürün ve hizmet yelpazesi sayesinde sosyo-ekonomik ilerleme ve güçlenmeyi desteklemeye devam ediyor.

HERO MotoCorp, Asya, Afrika ve Güney ve Orta Amerika'daki 37 ülkeye varlığını genişletmek için hızlı adımlar attı. Hero MotoCorp, Hindistan, Bangladeş, Kolombiya, Almanya, Avusturya, Japonya ve Fransa dahil olmak üzere farklı milletlerden insanlardan oluşan bir işgücüne sahip gerçek anlamda küresel bir kuruluştur.

Hero MotoCorp, Hindistan'ın en büyük iki tekerlekli pazar olan Hindistan pazarında% 50'nin üzerinde yerli motosiklet pazarında% 50'nin üzerinde pazar lideri olduğunu.

Hero MotoCorp, dünyanın en büyük iki tekerlekli pazarı olan Hindistan’da baskın pazar lideridir - yerli motosiklet pazarında % 50'nin üzerinde bir paya sahiptir.